Власники МАФів звернулись до Кличка та звинуватили його в корупції

24.06.2021 17:05

Представники малого бізнесу Києва об'єднуються на базі "Київського міського комітету порятунку бізнесу", щоб зберегти свою справу і дати відсіч міському голові Віталію Кличку. Про це йдеться у заяві про об'єднання, яка оприлюднена головою "Київського міського комітету порятунку бізнесу" Тетяною Петренко в Facebook.

Pidpryemci
Фото: Facebook

"Ми, як представники легального малого бізнесу міста Києва, заявляємо про об’єднання з метою дати відсіч намаганням столичної влади, зокрема міського голови Віталія Кличка та депутата Київради Дмитра Білоцерковця, викинути нас з ринку, відібрати нашу роботу і наше майбутнє. У тому безладі, який коїться сьогодні на ринку, винен не чесний малий бізнес, а мер-корупціонер та його оточення, які покривають незаконні МАФи, і яким вигідні хаос і беззаконня! Ми об’єднуємося на базі “Київського міського комітету порятунку бізнесу”, щоб зберегти свою справу, яку в нас хочуть відібрати! Адже Кличко з Білоцерковцем планують зачистити легальний малий бізнес під себе, залишивши в столиці лише незаконні МАФи. А на місце знищених легальних підприємств – встановити власні тимчасові споруди, гроші з яких йтимуть просто до їхніх кишень", – зазначено в заяві.

Також відмічається, що це планується зробити, ухваливши два відповідні рішення Київради стосовно правил подальшого функціонування тимчасових споруд, проєкти яких вже доступні на сайті Київської міськдержадміністрації.

"Головні моменти з цих проєктів рішень (першого і другого): 1. Департамент містобудування вже не буде надавати подовжень договорів пайової участі починаючи з 01.08.2021; 2. Переносів ТС вже не буде, документи на розміщення ТС просто анулюються, якщо зміниться містобудівна ситуація; 3. Департамент благоустрою може демонтувати ТС, на які не оформлено паспорти прив‘язок починаючи з серпня 2021 року, тоді ж договори пайової участі закінчаться у всіх; 4. Окрім договору пайової участі, всі власники ТС в обов‘язковому порядку повинні укладати договори на вивіз сміття; 5. Оформлення паспортів проводитиметься виключно за результатами торгів на майданчику Prozorro, голова КМДА всі деталі затвердить сам; 6. Комплексної схеми вже не буде, проте буде нова база; 7. Щодо штрафних балів, якщо ви набираєте 100 балів – ваші документи будуть анульовані; 8. Розміщення ТС без згоди всіх інженерних утримувачів є забороненим (більше не буде договорів страхування)", – йдеться у заяві.

Крім того, в ній зауважено, що завдяки таким змінам правил міська влада зможе фактично без жодних підстав та компенсацій просто зносити будь-які законні споруди легального малого бізнесу.

"В той самий час нові правила суттєво ускладнять отримання необхідних документів для ведення чесного бізнесу. Звісно, все це не торкнеться незаконних МАФів, адже вони і так працюють без жодних документів, а не прибирають їх з вулиць лише за хабарі. Ми вимагаємо від міського голови дотримуватися закону і припинити намагання знищити легальний малий бізнес столиці, прибрати нелегальні МАФи, які він покриває та ввести єдину форму тимчасових споруд, щоб нарешті привести місто в порядок", – резюмується у заяві підприємців.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, бойовики на Донбасі 22 рази обстріляли українські позиції.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини