Власники чи рейдери? Вражаюче розслідування “СтопКору” про махінації з нерухомістю в Києві

02.02.2019 16:34

Порушення прав, недопуск працівників на робочі місця та різка зупинка роботи підприємства – усе це наслідки зухвалого офісного рейдерства, яке відбувалось у передмісті Києва просто на очах в журналістів.

Виявилось, що коли працівники підприємства “Об’єднані інформаційні технології” прийшли одного дня на роботу, то просто не змогли потрапити на свої робочі місця, оскільки їхні електронні перепустки перестали працювати. Керівництво компанії почало з’ясовувати, в чому ж причина, адже орендна плата за приміщення сплачувалась своєчасно, а договори не були порушені.

Однак схоже, що орендар дотимується іншої думки, тож київське ПрАТ ”Діпрозв’язок” самостійно вирішило, хто працюватиме, а хто ні.

Журналіст “СтопКору” Артем Поліковський провів розслідування та з’ясував, що договір між підприємствами був укладений на рік з умовою, що він продовжиться на той самий термін, якщо жодна зі сторін не буде проти. Влітку угода скінчилась і “Діпрозв’язок” не висунув жодних заперечень, тож фірма продовжила використовувати приміщення, за що й чесно сплачувала орендну платню.

Однак державне підприємство вирішило, що можна встановлювати власні правила та порушувати законодавство, особливо якщо ти перебуваєш під теплим крилом Служби безпеки України.

Як так вийшло та чи будуть винні притягнуті до відповідальності - дивіться в сюжеті “Стоп Корупції” сьогодні на “5 каналі” о 17.10.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини