“Влаштував бєспрєдєл у стилі Януковича”: самовисуванець Голубов саботує роботу ДВК Одеси

22.07.2019 12:39

Самовисуванець Дмитро Голубов намагається сфальсифікувати результати виборів та зриває роботу ДВК на 136 окрузі в Одесі. Таку заяву зробила на своїй Facebook-сторінці Катерина Смачило – членкиня команди опонента Голубова Олександра Горенюка. 

Горенюк – кандидат від партії "Слуга народу", нині він перемагає свого опонента з відривом у 5000 голосів. У відповідь команда Голубова, за словами Смачило, саботує роботу ДВК. Вона пояснила, що члени комісії просто пішли з дільниць, де програє Голубов, печатки зникли разом з ними, а єдиний протокол, переданий ОВК станом на 02:00 ночі, – лише з дільниці, де самовисуванець переміг.

Смачило додала, що команда "Слуги народу" разом зі своїми виборцями готова навіть пікетувати окрвиборчком, щоб відстояти "волевиявлення одеситів". "На дільниці викликають поліцію, по всьому місту шукають членів та голів комісій, які просто пішли з дільниць. За такі грубі порушення загрожує кримінальна відповідальність – до 7 років в'язниці. Сподіваюся, представники команди Голубова знають про це", – написала вона.

Нагадаємо, на Житомирщині технічний кандидат змінив результати голосування.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини