«Влада бореться за монополію на корупцію», – заступник голови Європейської партії Василюк

17.06.2020 13:00

Єдиним на сьогодні способом уникнути політичної корупції є об’єднання усіх позавладних сил для того, щоб вимагати змін виборчого законодавства. Про це заявив перший заступник голови Європейської партії України Віктор Василюк під час круглого столу «Місцеві вибори-2020. Особливості та виклики», який відбувся 4 червня у пресцентрі «Стоп корупції».

"Головним учасником корупції є влада", – Віктор Василюк Фото: СтопКор

«Політична корупція у нас – це не злочин, а форма державного правління. Тому що головним учасником корупції є влада, яка використовує всі можливості, щоб цю корупцію підтримати – тобто видавати такі закони, щоб вона мала місце тощо. Сьогодні боротьба влади з політичною корупцією виглядає як війна за монопольне право користуватись нею», – зазначив Василюк.

За його словами, Європейська партія доєдналася до позапарламентських політичних сил, які вимагають зниження прохідного відсотка, зниження або скасування фінансового внеску.

«Має бути можливість об’єднання в блоки, щоб маленькі партії могли складати конкуренцію, не звертаючись по допомогу до олігархів, а робити це від імені суспільства. Тому треба об’єднуватись і вимагати, зубами видирати зміни до виборчого законодавства. Бо влада сама ніколи не захоче віддавати свою монополію», – наголосив політик.

"Позапарламентським силам необхідно об'єднатись і вимагати змін до законодавства", – Віктор Василюк Фото: СтопКор

Нагадаємо, у столиці вже розпочали перемовини щодо контролю за дотриманням виборчого законодавства у синергії громадських організації, ЗМІ, правоохоронних органів, політиків та суспільства. А також анонсували відновлення громадської ініціативи «Стоп політичній корупції».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X