“Ми візьмемо в борг 20 мільярдів на будівництво доріг”, — Криклій

28.01.2020 15:43

У 2020 році 20 мільярдів державних гарантій будуть направлені на будівництво доріг. Як припустив міністр інфраструктури Владислав Криклій, кошти позичатимуть в "Укрексімбанку". Під який відсоток – наразі невідомо.

Владислав Криклій Фото: СтопКор

"20 мільярдів – це ВРУ підтримала можливість надання гарантій, під які ми зможемо залучати фінансування. Найімовірніше, це буде, наприклад, "Укрексімбанк". Ми зможемо брати фінансування під державні гарантії. Простими словами – це кредит. За відсоток я поки не зможу казати. Поки що ми отримали згоду, щоб брати зобов'язання. Поки що вони займаються тим, щоб ці зобов'язання можна було конвертувати в реальні гроші", – наголосив він.

Зазначимо, що в бюджеті України на 2020 рік закладено надання 30 мільярдів державних гарантій. 10 мільярдів можуть надаватись на підвищення обороноздатності України. А от на такі проєкти, як забезпечення українців житлом у лізинг, або ж на проєкти з розвитку національної економіки та підвищення енергоефективності за умов надання кредиту "Укравтодору" вже не вистачає.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини