Військовий квиток в руки окупантам: персональні дані українських армійців під загрозою?

Приватні фірми зазіхають на виготовлення документів для українців, зокрема, військових квитків. Це ставить під загрозу безпеку персональних даних простих громадян та військовослужбовців. Подробиці повідомив директор «Поліграфкомбінату Україна» Юрій Онищенко в ексклюзивному коментарі «СтопКору».

Юрій Онищенко - директор «Поліграфкомбінату Україна» Фото: СтопКор

Наразі виготовленням документів займається «Поліграфкомбінат Україна» – підприємство, яке виконує держзамовлення. Нині воно забезпечує повний цикл виготовлення документів - від розробки до випуску. Директор підприємтва зауважує, що з моменту обійняття ним посади не було зафіксовано жодного факту підробки документів.

Зі свого боку Уряд чинного президента Володимира Зеленського оголосив курс «на діджиталізацію» та планує передачу повноважень з виготовлення документів приватному підприємству Іndustrial Innovation Group, яке підозрюється у зв'язках з державою-агресором Росією. Та чи безпечно це?

«Виготовлення документів та робота з персональними даними громадян в умовах війни має бути прерогативою держави. Запитайте громадян – чи хочуть вони, щоб приватні фірми мали доступ до їхніх персональних даних?» – зауважує Юрій Онищенко.

Нагадаємо, що «Поліграфкомбінат Україна» також займається виготовленням військових квитків на замовлення Міністерства оборони. Забезпечення конфіденційності цієї інформації є важливою умовою національної безпеки.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини