Військовий квиток в руки окупантам: персональні дані українських армійців під загрозою?

08.10.2019 18:07

Приватні фірми зазіхають на виготовлення документів для українців, зокрема, військових квитків. Це ставить під загрозу безпеку персональних даних простих громадян та військовослужбовців. Подробиці повідомив директор «Поліграфкомбінату Україна» Юрій Онищенко в ексклюзивному коментарі «СтопКору».

Юрій Онищенко - директор «Поліграфкомбінату Україна» Фото: СтопКор

Наразі виготовленням документів займається «Поліграфкомбінат Україна» – підприємство, яке виконує держзамовлення. Нині воно забезпечує повний цикл виготовлення документів - від розробки до випуску. Директор підприємтва зауважує, що з моменту обійняття ним посади не було зафіксовано жодного факту підробки документів.

Зі свого боку Уряд чинного президента Володимира Зеленського оголосив курс «на діджиталізацію» та планує передачу повноважень з виготовлення документів приватному підприємству Іndustrial Innovation Group, яке підозрюється у зв'язках з державою-агресором Росією. Та чи безпечно це?

«Виготовлення документів та робота з персональними даними громадян в умовах війни має бути прерогативою держави. Запитайте громадян – чи хочуть вони, щоб приватні фірми мали доступ до їхніх персональних даних?» – зауважує Юрій Онищенко.

Нагадаємо, що «Поліграфкомбінат Україна» також займається виготовленням військових квитків на замовлення Міністерства оборони. Забезпечення конфіденційності цієї інформації є важливою умовою національної безпеки.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини