“Військовим потрібно побудувати санвузли, щоб донесли туди свої честь та гідність” – шокуючий виступ депутата від “Опоблоку” Орлова

20.09.2018 14:16

19 вересня під час сесії Одеської міської ради депутат від політичної партії "Опозиційний блок" Олександр Орлов привселюдно висловив неповагу до українських військових та працівників СБУ.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав радник очільника Одеського ГУ Нацполіції Руслан Форостяк.

"Напевно, відчуваючи якусь впевненість у безкарності, прямо в сесійній залі під час чергової сесії, Орлов дозволив собі зухвало образити наших військових, підрозділи СБУ та правоохоронців" – зазначив Форостяк.

За словами радника, Орлов заявив наступне:

"Їм (військовим), можливо, і треба допомогти, побудувати, наприклад, санвузли, щоб могли до них донести свою честь та гідність в місцях проходження служби".

Фото: Facebook Руслана Форостяка

А СБУ він порадив свої потреби задовольнити за рахунок конфіскованих у зловмисників (серед яких все ще зустрічаються або заслані, або ідейні прихильники "руського міра") речей та спорядження.

Все це відбувалось за підтримки й хихотіння однопартійців депутата, які сиділи поруч.

Нагадаємо, два роки тому Орлову було оголошено про підозру в причетності до організації побиття людей біля ОДА 19 лютого 2014 року. Тоді Одеський суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, але депутат вийшов під заставу у 8 млн гривень.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини