Військова спецоперація чи рейдерське захоплення? На підприємство під Києвом заїхали люди на БТР (ФОТО)

01.02.2019 16:53

У п’ятницю, 1-го лютого, у селі Пилипча Білоцерківського району на територію ТОВ "Еліт Парфум" заїхали люди на БТР. Про це з місця події повідомила журналістка "Стоп Корупції" Дарина Довженко.

Попередньо стало відомо, що бронетанк опинився на території підприємства у зв’язку з обшуками, які мали проводити представники Державної фіскальної служби України. Разом із працівниками ДФС на місце прибули озброєні загони поліції. Слідчий не захотів спілкуватись з журналістами.

"Наразі потрапити всередину підприємства неможливо, оскільки всі входи та виходи заблоковані" – повідомила Дарина.

Крім того, журналістка зазначила, що під час заходу БТР була пошкоджена фура, яка стояла на території підприємства. Також на територію заїхали бензовози для того, щоб викачувати з цистерн продукцію, яка зберігається на складі.

На територію підприємства також прибули бензовози

Як зазначив адвокат "СтопКору", представники ДФС згідно з ухвалою почали проводити обшуки в понеділок, 28 січня. Того ж дня вони поїхали й повернулись вже у п’ятницю, 1-го січня. За словами адвоката, це є прямим порушенням законодавства, оскільки відповідно до ст. 236 КПК, вони мали право заходити на обшуки підприємства лише один раз.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Сумщині копів закидали яйцями через захист рейдерів агропідприємства.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини