Вийшли під заставу і підпалили мікроавтобус із пасажирами – піщані браконьєри відкрили полювання на активістів?

05.09.2019 12:00

Від погроз і залякувань – до крайніх заходів: протистояння між активістами і піщаними браконьєрами на Подолі завершилось тим, що злочинці підпалили мікроавтобус із людьми всередині. За даними поліції, восьмеро осіб у масках спочатку використали сльозогінний газ, а потім закинули до салону запальну суміш.

Тільки дивом обійшлося без жертв, і всі, хто був всередині, встигли врятуватися – інформує наш репортер Артем Поліковський.

Як повідомив виконувач обов’язків заступника начальника слідчого управління НП ГУНП у м. Києві Сергій Комісарчук, за цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною другою статті 296 Кримінального кодексу України, тобто хуліганство.

Наразі у межах цього кримінального провадження проводяться слідчо-розшукові дії, проходить встановлення осіб, які вчинили кримінальне правопорушення.

Всі ці події – ланки однієї схеми. Але дивує, чому поліція так затягує розслідування. Адже за декілька тижнів у потерпілих навіть не відібрали свідчення.

На Подолі знов "буремні 90-ті"?

«На жаль, згідно із законом, не можу повністю розкривати результати слідчих дій, скажімо, надавати інформацію щодо кримінальних проваджень. На цей час провадження розслідується за фактом вчинення кримінального правопорушення», – коментує виконувач обов’язків начальника слідчого управління НП ГУНП у м. Києві Андрій Рябець.

Та активістів цікавить тільки одне питання: що ще має статися, щоб розслідування зрушило з місця та винних притягнули до відповідальності? І чи влаштовують прокуратуру як процесуального керівника у цій справі такі темпи розслідування?

«СтопКор» продовжує стежити за ситуацією, про нові подробиці ми розповімо у наших наступних випусках.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини