Війни за житомирський бурштин тривають: в області активізувались незаконні копачі (відео)

03.10.2019 15:43

Недалеко від села Замисловичі Олевського району знову активізувалися нелегальні копачі надр. Сталося це після візиту президента Володимира Зеленського, який відвідав місцеву нараду з незаконного видобутку бурштину. Про це повідомляє активіст ГО «Стоп корупції» Олександр Ігнатьєв, який опублікував на своїй сторінці у Facebook відео з місця злочину.

На Житомирщині знов нелегально видобувають бурштин - активіст Фото: скріншот

Активіст зазначив, що злочинні дії чинять представники напівкримінального угруповання зі Львова – ТОВ «Райт Солюшн». Правоохоронні органи та представники влади області спостерігають за тим, як грабується Полісся, проте залишаються бездіяльними.

Зауважимо, що бурштин міг стати інвестицією у регіон, але, на жаль, «Райт Солюшн» займається «розграбуванням надр Житомирщини для власного збагачення руками місцевих жителів».

Пресслужба ГУНП поліції Житомирської області стверджує, що про цю ситуацію їм нічого не відомо: «Я особисто була в Олевську цього понеділка – ніяких робіт з видобутку не ведеться. Це просто неможливо» – повідомила речниця в коментарі «СтопКору».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини