Війна за Житомирські ліси: в Олевську підпалили машину екологів (фото)

23.10.2019 17:09

В ніч на 22 жовтня невідомими особами було здійснено підпал службового автомобіля екологів в Олевську.

Про це на своїй сторінці Facebook повідомила Державна екологічна інспекція Поліського округу.

21 жовтня працівники Державної екологічної інспекції Поліського округу прибули на позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ДП «Олевське ЛГ», куди не допустили державних інспекторів. Екологи залишили одну із службових автівок на підозоронній території недалеко від вищезазначеного лісового господарства, пересіли в інше авто та виїхали на перевірку.

Вночі на місце прибули правоохоронці та зафіксувала факт підпалу транспортного засобу. Наразі Національна поліція та Інспекція намагаються встановити винних осіб та притягнути їх до відповідальності.

 

Фото: Державна екологічна інспекція Поліського округу

 

Працівники охорони навколишнього середовища постійно намагаються контролюбвати законність вирубки лісів, і постійно стикаються з тиском зі сторони “чорнорубів”.

“Олевськ - це окрема республіка, де діють не чинні закони, а методи 90-х. Я вважаю, що це наслідок того, що правоохоронці бояться братися за Олевський район. Тут досі керують ставленики Пашинського.”, – коментує ситуацію місцевий активіст ГО "Стоп Корупції" Олександр Ігнатьєв.

Нагадаємо, що Олевськ неодноразово фігурував у журналістських розслідуваннях. Незаконний видобуток бурштину, піщане браконьєрство - далеко неповний список інцидентів міста.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини