Війна за землю триває: на Донеччині відбулось засідання суду у справі скандально звільненої директорки аграрного технікуму

19.06.2019 14:41

19 червня в Слов’янському міськрайонному суді Донецької області відбулось засідання у справі звільненої з посади директора Слов'янського технікуму Луганського національного аграрного університету Тетяни Плахової. Про це з місця події повідомив місцевий активіст "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

В ході засідання заслухали адвоката позивача Плахової, а також на відеозв’язок вийшов юрист університету.

Також у цей день мали заслухати двох свідків, однак вони не з’явились.

Дату наступного засідання, на якому суд має винести ухвалу у справі, призначили на 2 липня 2019 року.

За словами адвоката Плахової, з посади її звільнили неправомірно.

"Опозиція та докази адміністрації університету не мають підґрунтя, дисциплінарне стягнення було здійснено незаконно. Сама процедура порушує чинне законодавство, оскільки Плаховій не надавалось можливості надати пояснення", – зазначив він.

За словами Плахової, причиною звільнення стало невиконання нею розпорядження директора Луганського аграрного університету щодо виготовлення правовідновлювальних документів на об’єкти навчального господарства.

"Ці документи не були виготовлені через відсутність фінансування. Однак, без можливості надати будь-які пояснення з моєї сторони, прийшло розпорядження щодо звільнення", – розповіла вона.

Крім того, на думку Плахової, її звільнили через небажання "йти на змову" з директором університету.

"Я не бачила законних підстав для виготовлення документації та просила дати пояснення. Схоже на те, що позиція університету – прибрати "незручну" людину. Зараз вони призначили "зручного" директора, який не входив у штат коледжу і таким чином отримали прямий доступ до майна та земель", – зазначила вона.

Раніше журналісти "СтопКору" провели розслідування, в якому розповіли про земельні оборудки за участі керівництва Луганського аграрного університету. Подробиці про це дивіться в сюжеті.

Читайте також: "Земельні оборудки тривають? На Донеччині зі скандалом звільнили директорку Слов’янського технікуму".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини