Війна за Одеський медичний триває: у виші вважають, що заступниця міністра Качурець продовжує політику Супрун

02.10.2019 14:00

Під час перебування комісії МОЗ в ОНМедУ, відбулась перша чотиристороння зустріч з початку протистояння: адміністрація вишу на чолі з Юрієм Сухіним, представники міністерства, колектив і студенти університету, поплічники Дубініної – Костянтин Аймедов, Максим Болдін та інші. Та чи вдалось знайти порозуміння? Дивіться у репортажі Інни Кучерової з Одеси.

Без перепалок під час зустрічі не обійшлось. Пан Аймедов виступав під крики «ганьба», а Максиму Болдіну який є головою наглядової ради, створеною МОЗом, взагалі не давали слова. Свою реакцію колектив пояснив просто: у прихильників Дубініної немає повноважень навіть на те, щоб просто бути присутніми на зустрічі.

«Ми знаємо, що впродовж останніх кількох десятків місяців неможливо з тих чи інших причин здебільшого через певні судові рішення адекватно визначити, хто сьогодні є керівником закладу. Міністерство охорони здоров'я після утворення вакантної посади відповідно до закону про вищу освіту зобов'язане оголосити конкурс», – заявила Младена Качурець, яка увійшла до складу комісії від МОЗ.

Зі слів пані Качурець працівникам вишу стало зрозуміло: справа Супрун продовжує жити навіть в оновленому міністерстві. Протягом усієї зустрічі заступник міністра давала зрозуміти, що міністерство планує призначити ректора вже через тиждень після виконання їхніх умов, але навіть про кандидатів не замислювались.

Це - перша чотиристороння зустріч з початку конфлікту

«Ще раз наголошую на тому, що призначення керівника і проведення виборів, яке вкрай необхідне, може відбутися тільки тоді коли Міністерством відновлений контроль над управлінням закладу», – підкреслила заступниця міністра.

Зауважимо, що саме пані Младена була юристом ексголови МОЗ Уляни Супрун і сприяла «документальному оформленню» спроб рейдерського захоплення Одеського медичного вишу. Та й цей візит новопризначеної заступниці міністра до ОНМедУ – вже не перший: працівники університету вже бачили її у супроводі банди «тітушок», які напали на студентів, що вийшли на захист своєї альма матер.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини