«Війна на знищення» – голова Асоціації протидії агрорейдерству про захоплення врожаю на Харківщині

22.02.2019 11:28

Справжня битва за врожай соняшнику і пшениці на Харківщині триває як на полях, так і у залі суду. Нещодавно у справі з’явилися нові резонансні подробиці і нові факти на підтвердження того, що рейдерська кампанія проти «Фермер-Агро» відбувається за сприяння, зокрема, й правоохоронних органів.

Коротко нагадаємо про суть агроскандалу. Отже, влітку Мін'юст скасовує реєстрацію договорів оренди між селянами та «Фермер-Агро» і «Щедрі Лани Слобожанщини». Земля повертається до колишнього власника – підприємства із багатомільйонними боргами – «Добрий господар». Його власниця – пані Камінська – пише звичайний лист до відділу примусового виконання рішень Харківщини з проханням скасувати всі арешти з майна фірми-боржника «Добрий господар». І далі події розгортаються з блискавичною швидкістю. Адже усього за півдня на врожай, посіяний і вирощений законними власниками «Фермер-Агро» та «Щедрі лани Слобожанщини», накладають арешт – рівно за день до жнив.

«Ми спільно з нашими колегами з інформагенції «СтопКор» провели службове розслідування, і ми прийшли до невтішного висновку, що, на превеликий жаль, силові структури, можна майже відкрито заявити, що вони і очолюють силові процеси, процеси агрорейдерства», - наголошує голова ГО «Асоціація протидії агрорейдерству» Руслан Лінда, - «Якщо не зупинити ці явища то я можу з повною впевненістю сказати, що це вже війна. Війна на знищення».

Нові факти про самоуправство на полях і у судах – у розслідуванні Наталії Дігтяр:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини