“Вийдіть геть!”: справа мосту у Дніпрі знову в центрі скандалу

Міст у Дніпрі знову в епіцентрі скандалу. Споруду ремонтували понад два роки, кошторис на роботи щоразу зростав. Йшлося про розкрадання під час проведення робіт з боку фірм родини Мішалова. Тепер під час суду у цій справі головуюча суддя грубо намагалась вигнати з зали громадських активістів. 

"В Індустріальному районному суді м. Дніпра відбулось судове засідання у справі 202/2203/18 щодо розгляду обвинувальних актів кримінального провадження 420170400000000078 від 26.01.2017 року стосовно Точицького Артема Анатолійовича (директора ТОВ "Завод Майстер-Профі") та Світлинця Михайла Івановича (директора ТОВ "Завод ЗБК"), обвинувачених у вчиненні кримінальних правопорушеннях (злочинів), передбачених ч.5 ст.191, ч.1 ст. 366 КК України. Ідеться про підробку проєктно-технічної документації "Капітального ремонту автодорожньому мосту №2 через р. Дніпро в м. Дніпрі" та привласнення грошей. Своїми діями фірми-будівельники завдали матеріальних збитків на понад 10 млн грн, потерпілий – Дніпровська міська рада.

Перед судом суддя заборонила фото- й відеознімання, попри подане у законний спосіб повідомлення про відеофіксацію. Також суддя грубо та зневажливо проводилась із правозахисною групою. Зокрема, кричала "Вийдіть геть! Надягли тут футболки!" – передають з Дніпра громадські активісти.

Йдеться про одну зі справ про імовірне розкрадання коштів під час ремонту мосту. Роботи затягнулись на два роки, одним із підрядників виступала фірма родини екссекретаря міськради Дніпра Мішалова.

Це вже не перший будівельний скандал, де фігурує прізвище Мішалова. Одна з останніх історій пов'язана з котельнями-привидами. Компанії, афілійовані з Мішаловим, нібито встановили опалювальне обладнання у школах Дніпра. Та за фактом устаткування немає.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини