Вивчення івриту в школах України та візи в Ізраїль: про що ще змогли домовитися Зеленський з Нетаньяху

19.08.2019 15:04

Президент України Володимир Зеленський закликав прем'єр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньяху визнати Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу. 

З відповідним проханням глава держави звернувся до прем'єра Ізраїлю на їхній зустрічі в Києві 19 серпня. Інформацію передає "Діалог.UA".

"Наші народи пережили всі трагедії новітньої історії – Голодомор і Голокост, Другу світову війну, тоталітарний радянський режим. Я звернувся до ізраїльської сторони із закликом визнати Голодомор актом геноциду українського народу", – повідомив Зеленський на брифінгу після переговорів.

Також в ході зустрічі український президент обговорив з прем'єром розширення угоди про зону вільної торгівлі та проблему відмов українцям у візах Держави Ізраїль. Президент України Володимир Зеленський сподівається, що Ізраїль незабаром ратифікує угоду про вільну торгівлю з Україною.

"Ізраїль залишається одним з ключових торговельних партнерів України в регіоні Близького Сходу. Наш сукупний товарообіг перевищив 1 млрд дол. Ця цифра значно збільшиться завдяки підписанню угоди про ЗВТ між Україною та Ізраїлем, яка, сподіваюся, буде незабаром ратифікована Ізраїлем", – зазначив Зеленський.

Також Володимир Зеленський домовився з прем'єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньяху розв'язати проблему масового затримання українців на кордоні Ізраїлю. На думку Зеленського, громадяни обох країн повинні максимально користуватися перевагами безвізового режиму, а українські громадяни не повинні тисячами затримуватися на кордоні Ізраїлю.

Крім того, між міністерства освіти України та Ізраїлю підписали угоду про сприяння вивченню мови іврит в установах освіти в Україні та вивчення української мови в навчальних закладах в Ізраїлі.

Читайте також: "ЗМІ: Дружина Нетаньяху осквернила українську традицію і влаштувала скандал: відео".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X