“Віце-прем’єром ДНР” обрали Пашкова, який без сплати податків в “держказну” вивозить тисячі тонн українського вугілля

19.04.2019 15:10

Заступником “голови уряду” угрупування ДНР обрали гендиректора компанії, зареєстрованій в Південній Осетії “Внешторгсервис” Володимира Пашкова.

З квітня 2017 року управління українськими підприємствами на окупованих територіях передали “Внешторгсервис”. В їх число увійшли й найбільші виробники антрацита на Донбасі - “Ровенькиантрацит” та “Свердловантрацит”.

З 15 квітня по 10 травня 2017 року, компанія “Внешторгсервис” поставила в Росію близько 35 тисяч тонн антрацита. При цьому, загальний обсяг нелегальних поставок за цей період - понад 89 тисяч тонн.

Найцікавіше те, що всі торгові операції компанії Пашкова на окупованих територіях ЛНР та ДНР повністю звільнені від будь-яких податків та зборів. Тобто, в бюджет самопроголошених республік від торгівлі українським вугіллям не йде ані копійки, повідомляє "Аргумент".

"СтопКор" глибше дослідив цю тему та дізнався як експортується та реалізується вугілля з окупованих територій до країн Європи та світу. Подробиці про це читайте в матеріалі "Як російський бізнес заробляє на викраденому українському вугіллі з окупованих територій".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X