Visa почне працювати з криптовалютою: розплатитися біткоіном можна буде практично скрізь

20.03.2021 10:36

Міжнародна платіжна система Visa прийняла рішення почати роботу на криптовалютному ринку, наслідуючи приклад PayPal, яка в минулому році оголосила про підтримку операцій з біткоіни і іншими віртуальними валютами. Про це повідомляє "itta.info".

Visa kryptovaluta
Фото: bitnovosti.com

Гендиректор Visa Альфред Келлі (Alfred Kelly) заявив на цьому тижні в ході подкасту Leadership Next журналу "Fortune", що компанія планує не тільки забезпечити можливість покупки біткоіни з використанням її платіжних карт, але і надати можливість витрачати криптовалюту в будь-яких місцях, де приймають картки Visa.

"Ми намагаємося зробити дві речі. По-перше, дозволити купівлю біткоінів в системі Visa. І, по-друге, забезпечити роботу з біткоінами-гаманцями, щоб їх можна було перевести в фіатну валюту і, отже, відразу ж використовувати в будь-якому з 70 мільйонів місць по всьому світу, де приймають Visa", – повідомив Келлі.

Глава Visa зазначив, що криптовалюта потенційно може стати новим платіжним засобом, особливо на ринках, що розвиваються. З іншого боку, Visa також все більше уваги приділяє використанню стейблкоінів (криптовалюта з прив’язкою до базового активу, включаючи фіатну валюту). Келлі повідомив, що в даний час компанія співпрацює приблизно з 35 партнерами, що займаються стейблкоінами. Передбачається, що стратегія Visa буде охоплювати біткоіни, альткоіни, а також стейблкоіни.

Крім того сьогодні одна з найбільших криптовалютних бірж в світі – Crypto.com – оголосила про стратегічне партнерство з Visa. Ця біржа вже випускає платіжні картки спільно з віза, які доступні в декількох десятках країн, і в рамках нового партнерства планує значно розшити свою географію.

Для довідки:

  • Криптовалюта (від англ. Cryptocurrency) — вид цифрової валюти, емісія та облік якої засновані на асиметричному шифруванні і застосуванні різних криптографічних методів захисту, таких як Proof-of-work та/або Proof-of-stake. Функціонування системи відбувається децентралізовано в розподіленій комп'ютерній мережі.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, криптовалюта ADA злетіла на 20%.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини