Вирок чиновникам-хабарникам у Марганці: подробиці судового процесу

28.09.2018 15:17

Понад сім годин, тривало судове засідання у Марганецькому суді щодо хабарництва заступника міського голови Олесі Дуплій та місцевого начальника відділу екології та землекористування Єгора Соловйова. За словами місцевих активістів, саме завдяки приїзду знімальної групи «СтопКору», це засідання стало найрезультативнішим з 2016 року.

Зокрема, під час цього засідання було досліджено вилучені кошти, було вислухано дві сторони як адвоката так і прокуратури. Суддя нарешті заслухала всі сторони за участю адвоката та прокурора, а також дозволила провести перевірку щодо причетності до справи вилучених у підозрюваних коштів.

Під час попереднього засідання суддя запевнила, що вирок оголосять до закінчення терміну дії її повноважень, а саме до 18 жовтня 2018 року. Наступний же розгляд справи було перенесено на 24 вересня.

Вже після виходу нашого сюжету в ефір, 24 вересня став відомий вирок суду у справі Дуплій-Соловйова: 6 років ув’язнення з конфіскацією майна та позбавлення права обіймати посади в органах місцевого самоврядування.

Зазначимо, що увесь період, доки тривало слідство, підозрювані ходили на роботу і обіймали свої посади. Окрім того, до набрання вироком чинності посадовці-корупціонери також продовжуватимуть здійснювати свою діяльність, хоча й під домашнім арештом.

Але команда «СтопКору» не ставить на цьому крапку. І продовжить стежити за цією справою. Пильнуйте за подробицями:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини