Вінницька поліція презентувала перший в Україні іноваційний безпековий ІТ-проєкт

22.02.2021 15:22

Головне управління Національної поліції у Вінницькій області вперше в Україні запроваджує в свою роботу безпековий проєкт «Vezha», в основі якого лежить  використання штучного інтелекту аналітики відеопотоку  з камер відеоспостереження. Така ініціатива вінницької поліції, що дозволить покращити безпекову ситуацію в області, реалізується за фінансової підтримки обласної  та міської влади.

politsiya vinnitsya
Фото: Нацполіція

22 лютого, керівник поліції Вінниччини Іван Іщенко та Олег Сивинюк, директор   ТОВ «Incoresoft Україна»,  що є розробником  програмного забезпечення, підписали меморандум про співпрацю.

Така ініціатива має на меті консолідувати зусилля сторін на співпрацю в частині попередження та недопущення порушень публічної безпеки та порядку, підвищення ефективності протидії злочинності та захисту прав громадян шляхом впровадження системи «Vezha» на основі штучного інтелекту і нейронових мереж в роботу ситуаційного центру ГУНП та  підрозділів вінницької поліції, йдеться на сайті установи.

Під час  презентації роботи системи штучного інтелекту відеоаналітики «Vezha» були присутні голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий, 1-ий заступник голови  Вінницької ОДА Наталя Заболотна та заступник міського голови Сергій  Тимощук.

Як зазначив керівник обласної поліції Іван Іщенко, ситуаційний центр ГУНП постійно вдосконалюється. У його роботі запроваджуються сучасні технології та новітнє програмне забезпечення, яке дозволяє його працівникам проводити відеоаналітику з камер відеоспостереження, розташованих в місті та області.

Система «Vezha», виробник якої є флагманом впровадження ІТ-технологій, що використовують європейські країни та Об’єднані Арабські Емірати, дозволить розпізнавати об’єкти, номерні знаки, обличчя на основі штучного інтелекту. Це в сотні разів прискорить процес отримання, обробки та зберігання даних, користуватися якими зможе кожний поліцейський в своїй роботі задля успішного створення безпекового середовище в місті та області.

"Це перша співпраця ТОВ «Incoresoft Україна» з Національною поліцією. Наша система спрямована на безпеку міст і використовує 15 модулів відеоаналітики, які працюють на базі штучного інтелекту та дозволяють розпізнати обличчя, номери, відслідковувати людей за різними параметрами. Сподівають, що впровадження цієї системи дозволить поліції якісніше виконувати свої функції", - сказав  директор   ТОВ «Incoresoft Україна» Олег Сивинюк.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини