Винниківська тютюнова фабрика може фінансувати сепаратизм на Закарпатті – ЗМІ

02.09.2019 10:24

За даними журналіста Євгенія Плінського, контрабанда цигарок Винниківської тютюнової фабрики може бути частиною спроб Угорщини вплинути на ситуацію на Закарпатті.

На сьогодні Україна – один із найбільших у світі постачальників контрабандних цигарок: щогодини з нашої країни в Євросоюз постачається 33 тисячі пачки. При цьому, одним із головних постачальників може бути Винниківська тютюнова фабрика. Таку інформацію озвучив журналіст телеканалу "1+1" Євгеній Плінський, відмітивши, що кошти від цих поставок можуть спрямовуватись на підтримку угорського сепаратизму на Закарпатті, передає “Уніан”.

За даними KPMG, якщо в 2014 році з України в ЄС було завезено 500 млн цигарок, то в 2016-му – вже 5,8 млрд. При цьому ще в 2015 році на той момент голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль назвав Винниківську (Львівську) тютюнову фабрику головним постачальником контрабандних цигарок.

Аналогічну інформацію озвучує і журналіст Євгеній Плинський.

"Лідерами нелегального внутрішнього виробництва цигарок є Винниківська (Львівська) тютюнова фабрика і фабрика в Жовтих Водах. Вони випускають свої маловідомі марки цигарок та підробки відомих марок. Ці цигарки скуповуються контрабандними оптовиками і звозяться на склади в прикордонних регіонах", – стверджує журналіст.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини