Неплатниця податків проти ДФС: суд відхилив апеляцію агрорейдерки Лесі Софієнко про незаконність перевірки її боргів

12.08.2019 11:22

Вердикт: перевірка ДФС законна, Софієнко винна 23 мільйони. Окружний адмінсуд відхилив апеляцію з боку агрорейдерки Лесі Софієнко. Вона вимагала визнати незаконним рішення ДФС про призначення перевірки. Про це із судової зали повідомляє правозахисник ГО "Стоп корупції" Роман Литвин. 

"Сьогодні відбувся розгляд апеляційного оскарження рішення окружного адмінсуду м.Києва, яке подала Софієнко. Вона намагалась визнати незаконними податкове повідомлення – рішення про призначення перевірки ДФС. Суд їй відмовив у цьому.

У рамках кримінальної справи щодо ухиляння від сплати податків слідчими ДФС було здійснено перевірку, у ході якої підтвердився той факт, що несплата була! Ця перевірка – основний аргумент в кримінальній справі", – зазначив правозахисник ГО "Стоп корупції" Роман Литвин.

Зазначимо, що перевірку ДФС змогли призначити через суд. Аудит показав, що Софієнко не сплатила державі податків на 23 мільйони. Шевченківський райсуд підтвердив законність призначення перевірки.

Три роки поспіль Державна фіскальна служба полювала на пані Лесю, а її справа блукала від Києва до Львова. Притягнути до відповідальності нашу хитромудру героїню вдалося лише завдяки організації "Стоп корупції".

Утім злісна неплатниця податків усіляко переховується від необхідності розрахуватись з боргами. Слідчі ДФС передали підозру Лесі Степанівні через благодійний фонд, в якому Софієнко значиться президентом.

Нагадаємо, пані Софієнко в компанії з ексміністром аграрної політики Миколою Присяжнюком та своїм цивільним чоловіком Володимиром Пеховим, колишнім регіоналом та народним депутатом, неодноразово намагалась захопити агропідприємства.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X