Віктор Глеба: Реформа ДАБІ перетворилася на узаконений продаж дозвільних документів

10.03.2021 09:54

Головний інспектор будівельного нагляду ДАБІ Вадим Тищенко та його двоє колег Руслан Сабадош і Антоніна Іванченко – підписи цих людей супроводжують майже кожен нелегальний дозвіл або сертифікат. Упродовж декількох місяців журналісти «СтопКору» намагалися поспілкуватись із ними, однак це виявилось непросто. Подробиці – у сюжеті.

Представники «СтопКору» спробували зв’язатись із героями нашого розслідування телефоном. Однак Тищенко слухавки не взяв, а Сабадош взагалі заблокував номер.

Зрештою прорвалися до пані Антоніни. Однак пані Іванченко заявила, що не бажає відповідати на питання в телефонному режимі й кинула слухавку.

dabi_65
Розмова з пані Антоніною виявилась короткою Фото: СтопКор

Нагадаємо, лише за останні місяці 2020 року в ДАБІ узгодили 24 відверто незаконних будівництва. З такими темпами видачі документів на будівництво настільки сумнівних об'єктів за 2-3 роки столицю ми просто не впізнаємо. І це буде найменшою проблемою.

«Реформа – спрощення отримання за бабло дозвільних документів і введення в експлуатацію. Ось заради чого увесь цей гармидер. А воюють за те, хто буде сидіти і натискати кнопку електронного реєстру продажу документів», – коментує незалежний будівельний експерт Віктор Глеба.

Gleba1
Віктор Глеба: Реформа ДАБІ - це окозамилювання, підробка документів і корупція Фото: СтопКор

Звичайно, всі троє «вершників будівельного хаосу» – лише виконавці, і насправді їх більше. Але «СтопКор» уже готує розслідування про тих, хто керує цим ляльковим театром, і покаже, що відбувається за лаштунками реформи ДАБІ.

Ми обіцяємо вам - буде цікаво. А що ви думаєте з приводу видачі таких документів на об'єкти з вадами? Чи вважаєте це також проблемою? Відповіді пишіть у коментарях, але для цього підпишіться на наш канал! З вами була Ася Клітна. Бережіть себе і на все добре!

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини