Військові прокурори забезпечили надходження до державного бюджету 1,2 млн грн ЄСВ

02.06.2020 11:47

За процесуального керівництва військової прокуратури Миколаївського гарнізону завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишнього виконувача обов'язків директора ДП «Миколаївський бронетанковий завод», яке входить до складу Державного концерну "Укроборонпром", за фактом ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (ч. 1 ст. 212-1 КК України).

Під час досудового розслідування встановлено, що посадовець підприємства, яке дислокується на території Миколаївської області, протягом 2018 року умисно не сплатив кошти у якості єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в загальній сумі 1,2 млн грн.

В ході досудового розслідування забезпечено повне відшкодування цієї суми до фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування та поновлення прав працівників підприємства щодо отримання страхових виплат.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Миколаївській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини