Військова допомога США Україні: яке обладнання надасть Вашингтон

12.06.2021 19:35

Учора Пентагон заявив про виділення Україні 150 млн доларів військової допомоги. Проте лише грошима не обійдеться, повідомляють в Міноборони США, передає "ZN.UA".

USA Ukraine
Фото: УНН

Там зазначають, що Україна отримає протиартилерійські радари, засоби для боротьби з безпілотними летальними апаратами, засоби захищеного зв'язку, засоби радіоелектронної боротьби і військово-медичної евакуації. Крім цього, буде проведено навчання та надано обладнання, аби підвищити безпеку та потужність баз ВПС України.

Цей пакет допомоги повинен доповнити той, який виділили в березні. Тоді його вартість становила 125 млн доларів і включав він в себе патрульні катери Mark VI, протиартилерійські радари, тактичне обладнання, підтримку супутникових знімків і можливостей аналізу, а також обладнання для надання медичної допомоги військовослужбовцям та бойової евакуації.

Починаючи з 2014 року США вже виділили для України допомогу, яка стосується галузі безпеки, на суму понад 2,5 мільярда доларів.

Як повідомлялося, адміністрація президента США Джо Байдена прийняла рішення виділити Україні новий пакет військової допомоги в розмірі $125 млн.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в окупованому Криму з'явиться рада з питань підтримки російської мови.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини