“Війни з Росією немає”: Міськрада на Харківщині відмовилася назвати вулицю на честь героїв ООС 

10.06.2021 13:18

Активіст Дмитро Браславський повідомив, що Міська рада Барвінкового (Харківська область) відмовилася назвати вулицю на честь загиблих героїв ООС, бо “Україна офіційно не оголосила війну з Російською Федерацією”, передає Обозреватель.

oos
Фото: Військовий/Народна правда

Він розповів, що жителі міста звернулися до чиновників, щоб дати іншу назву вулиці Московській – на честь одного з трьох уродженців населеного пункту, які були вбиті на Донбасі. Вулиця могла б носити назву на честь:

  • Сергія Кобицького, який загинув у 2014 році;
  • Юрія Лінівенка, полеглого в 2015 році
  • Євгенія Солодовника, який загинув у 2014 році.

Барвінківська міська рада відповіла відмовою, яку підписав мер Олександр Бало. Він посилається на статтю 3 закону про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен фізичних осіб.

Як заявили в Барвінківській міській раді, це можна зробити, щоб увічнити пам'ять людей, які:

  • внесли вагомий вклад у боротьбу за незалежність, розвиток української держави, підтримання міжнародного миру та безпеки, зміцнення міжнародного авторитету України;
  • здійснили героїчний вчинок, подвиг в ім'я Батьківщини;
  • внесли значний особистий внесок у розвиток науки, освіти, культури та інших сфер суспільного життя.

Чиновники вважають, що перейменувати вулицю неможливо, оскільки це не відповідає положенням закону, а Україна офіційно не оголосила війни з Російською Федерацією.

"Внесені вами пропозиції про перейменування вулиці Московської на честь одного з уродженців міста як учасника російсько-української війни не підлягають розгляду через невідповідність статті 3 закону та з урахуванням того факту, що оголошення стану війни з РФ у порядку, визначеному Конституцією, Верховною Радою України не здійснювалося", – сказано у відповіді міської ради.

miskrada kharkiv oos
Фото: Facebook

Як повідомляв "СтопКор" раніше, окупанти на Донбасі стріляли з протитанкових гранатометів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини