“Війна так не закінчується”, – Бабченко про перемир’я

Журналіст Аркадій Бабченко заявив, що режим припинення вогню, який почався на Донбасі з 27 липня і який систематично порушують бойовики, не призведе до закінчення війни.

Babchenko
Фото: УП

"Навіщо це робиться зараз - я не маю жодного уявлення. Тому що ситуація абсолютно інша. Війна так не закінчується. Якщо цей конфлікт буде заморожений - окей, значить він буде заморожений, як мінімум, до кінця каденції Володимира Зеленського. Якщо йому вдасться це зробити - значить вийде. Але проблема вирішена не буде. Значить комусь доведеться її розсьорбувати потім після Зеленського", - сказав Бабченко в ефірі "Прямого".

На його думку, і з військової, і з політичної точки зору це перемир'я є безглуздям.

"Про це можна говорити тільки з точки зору правлячої влади, яка використовує це у своїх цілях. Це навіть не стратегія і не тактика. Проблема в тому, що у них немає ніякої стратегії і у них немає навіть ніякої тактики. Вони знають, що треба встановити перемир'я. А що далі, що за тим? Це найголовніше питання - що потім? Ось встановили ви перемир'я - що далі, чого ви будете робити? Росія відмовиться від Донбасу, піде з Донбасу чи вона відмовиться від своїх претензій?" - запитав Бабченко.

Нагадаємо, раніше ОБСЄ зафіксувала 111 порушень "тиші" на Донбасі з дня домовленостей про перемир'я.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини