Війна проти сліпих: псевдоактивістів з Подолу підтримала «земельна королева» КМДА Балицька

08.07.2020 11:46

Коштовна земля на столичному Подолі: за нашою інсайдерською інформацією, структури, близькі до інвестбанкіра Андрія Дудника, мають намір облаштувати тут цілий навчальний комплекс – зі стадіоном, басейном і навіть кампусом для учнів. Усе б нічого, але наявної землі для таких масштабів – замало. Тому територію намагаються «віджати» у інвалідів з київського УТОС. Більше про це – у сюжеті Артема Поліковського.

Проти будинку з квартирами для незрячих виступила навіть депутатка від «Слуги народу» Марина Бардіна. Вона відправила депутатський запит до прокуратури щодо буцімто незаконного будівництва. Натомість на камеру нардеп зізналася: суті справи вона не знає.

«Я насправді не знаю деталей цієї ситуації. Єдине, що я скажу, ми повинні як держава – незалежно, чи це національна влада, чи місцева – давати можливості людям з інвалідністю відчувати себе повноцінними громадянами і працювати в їхніх інтересах. Я не знаю деталей того, про що ви мене запитуєте», – стверджує народна обраниця.

Bardina
Депутатка Бардіна "не знає деталей ситуації", але відправила запит до прокуратури Фото: СтопКор

Уточнимо, що пані Бардіна – колишня помічниця екснардепа Сергія Лещенка, який теж виступав проти забудови ділянки поруч із приватною школою пана Дудника.

Лещенку знову сісти у парламентське крісло не вдалося, однак справу шефа, схоже, продовжила його колишня підлегла.

Так само відверто підіграє активістам і столична депутатка Ольга Балицька, член комітету КМДА з проблемних забудов. Позаочі її називають столичною земельною королевою, позаяк пані Балицька сприяє, так би мовити, розчищенню привабливої території і зведенню монстрів-хмарочосів. Власне, за це вона і отримує презенти від борців з хаотичними забудовами.

Balitska
Ольга Балицька просуває у КМДА рішення відібрати право на землю в УТОС Фото: СтопКор

Саме Балицька просуває в мерії клопотання, щоб забрати у виробничого центру Українського товариства сліпих виданий КМДА дозвіл на постійне користування ділянкою. Але коментувати це вона чомусь боїться та спілкування з журналістами відверто уникає.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини