Вихід на новий рівень журналістських розслідувань: на Донеччині відкривається антикорупційний корпункт

11 липня у столиці відбулось урочисте вручення професійної камери голові відокремленого підрозділу ГО “Стоп корупції” в Донецькій області Володимиру Рибалкіну координатором організації Романом Бочкалою.

Активіст Володимир Рибалкін вже понад 3 роки є офіційним членом команди і за результатами його журналістських розслідувань вийшло щонайменше 5 сюжетів на “5 каналі” про політичну корупцію в області, незаконні рубки лісів та інші теми, опубліковано понад 200 матеріалів на інформаційному порталі “СтопКор”, знято та змонтовано більше 25-ти відеороликів про проблеми в регіоні.

За цей час його журналістьскі навички посилювалися міжнародними тренінгами з професіоналізації журналістики за підтримки посольства США в Україні та ГО “Стоп корупції”. Він пройшов дворічну всеукраїнську освітню програму від медіагрупи “Накипіло” – “Я – громадянський журналіст” і продемонстрував набуті навички на практиці, власноруч знімаючи та монтуючи антикорупційні розслідування за наболілими у жителів Донеччини темами.

А у 2018 році на масштабному форумі активіст виступав тренером журналістських розслідувань у маленьких містах і передавав свої знання та навички учням.

Тож відтепер “СтопКор” зміцнює свої позиції й відкриває корпункт на Донеччині під головуванням Володимира Рибалкіна.

Готуйтесь до нових вражаючих тем і розслідувань – наступні регіони на черзі, перша у списку – Дніпропетровщина!

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини