“Віджала” 10 соток: на землі, яку привласнила Софієнко, облаштували військове містечко

19.10.2018 11:22

Перша ніч у наметовому містечку, яке облаштували учасники АТО на землі, привласненій рейдеркою Софієнко, минула спокійно. Захопники кілька разів навідувались «у гості» до нових «сусідів». До мешканців містечка виходив чоловік Лесі Софієнко – екс-регіонал Володимир Пєхов. Сама ж господиня не з’являлась, за словами Пєхова, у неї стрес через всі події та вона погано почувається.

Нагадаємо, напередодні на столичних Осокорках учасники АТО встановили військовий намет на подвір’ї рейдерки Лесі Софієнко. Земельну ділянку комунальної власності жінка захопила незаконним шляхом та збудувала на ній маєток. Військові спільно з активістами ГО «Стоп корупції» добиваються повернення землі громаді та у майбутньому хочуть звести тут реабілітаційний центр для учасників АТО.

Намет напнули чітко на тій території, яку захопила Софієнко. На захід прийшли подивись місцеві жителі. Сусіди рейдерки побачили ландшафтний дизайн і декор ділянки, яку привласнила рейдерка.

Додамо, що вранці працівники КП «Благоустрій» зрізали незаконний паркан та відкрили доступ до озера Зариваха для всіх жителів Осокорків. Територію нелегально захопила поплічниця режиму Януковича та бізнес-партнерка екс-міністра АПК Присяжнюка Леся Софієнко. Жінка привласнила ділянку комунальної власності та відгородила собі окремий вихід до водойми прямо з будинку. Комунальники демонтували паркан.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини