Відвоювали: учасники АТО отримають землю у Києві під реабілітаційний центр

Земельна ділянка на березі озера Зариваха, яку захопила родина агрорейдерки Лесі Софієнко, перебуває у комунальній власності. Цю інформацію підтвердили учасникам акції протесту під стінами департаменту земельних ресурсів КМДА. Бійці АТО та представники громадських організацій вийшли на протест після офіційної відповіді чиновників адміністрації про те, що земля нібито обліковується за фізичною особою та входить до присадибної ділянки. 

В акції взяли участь ГО "Стоп нелегал", "Захист простих людей", "Народ проти корупції" та "Спільна варта".

"Громадські організації воїнів АТО виступають з ініціативою повернути самовільно захоплену одіозною неплатницею податків та дружиною екс-регіонала Лесею Софієнко ділянку землі на березі оз. Зариваха. Там планують облаштувати Центр реабілітації для учасників АТО.

Земельна ділянка по вул. Завальна, 14-а, згідно з публічною Кадастровою картою, перебуває в комунальній власності. Утім на звернення атовців Департамент земельних ресурсів КМДА надає відповідь: "згідно з даними міського земельного кадастру … земельна ділянка обліковується за фізичною особою та входить в межі присадибної ділянки фізичної особи!".

Відповідь підписана заступником директора Департаменту Вадимом Шейком", – розповідають організатори акції.

Під час акції чиновник вийшов до мітингувальників та запросив їх до себе в кабінет. У ході спілкування пояснив, що сталась помилка та інформація у відповіді департаменту на запит учасників АТО не відповідає дійсності.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини