Відтепер помічникам нардепів не обов’язково мати вищу освіту

Як зробити карколомну кар’єру, не маючи вищої освіти? Наприклад, можна податися в помічники народного депутата. Адже відтепер парламентарі можуть брати у консультанти нефахових людей. Цікаво, за якими критеріями відбувається відбір? Дізнавалась Христина Кришиха.

Нагадаємо, у Верховній Раді був зареєстрований законопроєкт №3644: парламентарі виступили за те, щоб брати собі помічників без освіти. Ініціаторами документу є представники фракцій «Слуга народу» та «Європейська солідарність».

Самі помічники-консультанти народних депутатів, як вдалося дізнатися нашій знімальній групі під стінами парламенту, за освітою мають досить різні професії – від бухгалтера до хіміка. Але запевняють: їх було призначено суто за професійними навичками.

Одна з помічниць нардепа Олексія Мовчана, за даними ЗМІ – колишня модель і танцівниця. Проте сам депутат «Слуги народу» стверджує: це було «в іншому житті», і взагалі – «різні помічники виконують різні функції».

Movchan
Нардеп Мовчан прокоментував минуле своєї помічниці Фото: СтопКор

Зауважимо, офіційна заробітна плата помічників, за зізнанням нардепів, варіюється від 7 до 20 тисяч гривень. Про різноманітні «доплати» до цієї суми на камеру парламентарі розповідати відмовились.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини