Відтепер дивіться випуски “Стоп Корупції” в ефірі “Правда тут”!

19.09.2018 12:03

У цю середу, 19 вересня Інформаційне агентство «Стоп Корупції ТВ» і приватний український інформаційний телеканал «ПравдаТУТ» підписали меморандум про співпрацю і взаємодію.

Відтепер, глядачі матимуть змогу дивитись розслідування «СтопКору» в ефірі ПравдаТУТ кожної п’ятниці та неділі о 23.30 з повторами у суботу (9.00) та понеділок (7.30).

Нагадаємо, що громадська організація «Стоп корупції» була створена майже 4 роки тому командою однодумців. Наш принцип полягає в об’єднанні таких явищ як розслідувальна журналістика, юридична підтримка і правовий захист громадян від корупції в державних органах влади. Ми почали з Київської області, але згодом організація розповсюдила діяльність на більшість регіонів України, у яких формується і постійно розширюється наша мережа журналістів і правозахисників.

Наразі у команді «СтопКору» понад 30 осередків. А телевізійний проект «СтопКор» – це сотні резонансних розслідувань, десятки кримінальних проваджень і виграних справ, які відкривали після виходу матеріалу в ефір. А ще на рахунку «СтопКору» десятки можновладців-корупціонерів, які втратили своє тепленьке крісло після викривальних репортажів.

Головне гасло «Стоп корупції»: «є порушення – буде жорстка реакція». І це якнайкраще збігається з принципами ПравдаТУТ Media Group. Адже вони – сучасна динамічна група компаній, яка ставить на меті донести правду до населення України. Принципи телекомпанії – інформаційно, доступно, актуально. І лише правда.

СПІКЕРИ: Іван Гришин – директор та власник телеканалу ПравдаТУТ, Богдан Хмельницький – координатор проекту «Стоп корупції», Роман Бочкала – координатор проекту «Стоп корупції», Ігор Бондарчук – правозахисник «Стоп корупції», Роксолана Арійончик – юрист «Стоп корупції»

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини