Відсьогодні відновили видачу “пакунків малюка”

24.10.2020 12:34

Починаючи з 24 жовтня в Україні знову почнуть видавати "пакунки малюка" лише у натуральному вигляді. Відповідний закон "Про внесення змін до закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" щодо надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка".

pakunok-malyuka
Фото: УП

Відповідно до закону, з 1 січня 2021 року забезпечення цією одноразовою допомогою, процедура її замовлення, закупівлі і транспортування до закладів охорони здоров'я (пологові будинки або пологові відділення, перинатальні центри, неонатальні центри тощо) здійснюється відповідно до закону "Про державні закупівлі".

У документі прописано, що тимчасово - з 1 жовтня по 31 грудня цього року - закупівля одноразової натуральної допомоги "пакет малюка" організовується і здійснюється через Управління ООН з обслуговування проектів у рамках пілотного проекту.

Після закупівлі "пакети" будуть доправляти в пологові будинки і відділи соціального забезпечення населення.

У разі відсутності у закладі охорони здоров'я (пологовому відділенні, центрі неонатальному) одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" її видача проводиться органами соціального захисту населення за місцем проживання або перебування отримувача на підставі його особистої письмової заяви.

Зазначимо, що відповідний закон Верховна Рада ухвалила 30 вересня. Президент України Володимир Зеленський підписав його 21 жовтня.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Україні злетять ціни на цигарки.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X