Відсьогодні на Київщині посилюють карантин

17.07.2020 08:42

З п'ятниці, 17 липня, у Київській області посилюють карантин. Таке рішення прийняла регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Karantyn
Фото: УП

Наголошується, що з п'ятниці будуть обмежені:

  • масові заходи (культурні, розважальні, спортивні, соціальні, релігійні, рекламні). Їх проведення можливе лише у тому випадку, якщо стаціонарні місця будуть заповнені менш ніж на 50% та/або  на одну людину буде передбачатися 5 кв. метрів площі будівлі;
  • час роботи закладів громадського харчування та установ розважальної діяльності (з 23:00  до 7:00 вони повинні бути закриті).

Як відзначили в пресслужбі Київської ОДА, також здійснюватиметься контроль за дотриманням протиепідемічних заходів під час перевезення пасажирів, роботи громадського харчування, а також розважальних закладів у нічний час доби.

Минулого місяця епідеміологічна ситуація в Україні значно погіршилася, кількість нових випадків інфікування щодня зростає. Міністр охорони здоров'я Максим Степанов пояснив цю тенденцію небажанням українців дотримуватися правил профілактики коронавірусу.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X