Відпустили адвокатку погодувати дитину: у САП оцінили доброзичливість працівників ВАКС

21.01.2021 14:16

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі високо оцінили роботу Вищого антикорупційного суду та його працівників. Окрім налагодженої комунікації та обґрунтованості рішень, прокурорка САП Олена Панченко відзначила й доброзичливість колективу.

olena panchenko sap
Фото: скриншот

«ВАКС – це завершальна ланка антикорупційної реформи. Я стикалася з Печерським судом і з Київським апеляційним. Мені є з чим порівнювати. Тут у нас немає проблеми з врученням повісток, обмінялись електронними постами, телефонами, є контакт. І якщо у когось є проблеми з явкою, то ми завжди готові до співпраці. В частині взаємодії проблем немає. Якщо в апеляційному розгляд призначено на 2, а ти чекаєш до 6 своєї черги, то у ВАКС такого не було», – відзначила вона під час онлайн-дискусії, на якій «Трансперенсі Інтернешнл Україна» представляли результати піврічного комплексного дослідження роботи Вищого антикорупційного суду.

Панченко також високо оцінила обгрунтованість рішень антикорупційної Феміди.

«У ВАКС – це рішення, яке любо читати. І ти читаєш там багато інформації, яку і далі можна в роботі використовувати. Ну і про сервіс – був випадок, коли адвокат попросила перерву, щоб погодувати дитину. І я була приємно здивована доброзичливістю всіх працівників суду».

Щодо перенесення засідань, що зауважували інші представники дискусії, то тут Панченко не погодилась, зазначивши, що моніторинг припав на складний період карантину і локдауну.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини