Відпустила 5-річного сина на вулицю в ніч: у Дніпрі хлопчик бродив по місту, поки мама спала (фото)

24.01.2020 04:21

У поліцію повідомив перехожий. Він побачив на вулиці 5-річного хлопчика, який сидів під забором без нагляду батьків. Правоохоронці знайшли матір дитини. Та веде асоціальний образ життя. Жінка безробітна, постійно вживає спиртне, у будинку антисанітарія.

Хлопчик був у брудному одязі. Патрульним сказав, що батьки пішли з дому, ось він і вирішив піти до бабусі. Правда, знайти її не зміг, - про це розповіли в прес-службі патрульної поліції Дніпра. Поліцейські посадили дитину в службовий автомобіль і відвезли додому. Те, що вони побачили там, просто не входило в рамки їх розуміння.

Виявилося, що весь той час, поки 5-річний хлопчик бродив вулицями, його мама спокійно спала. У будинку ж не було ні вікон, ні опалення, а обстановку будинку навіть антисанітарної не назвеш. Сама жінка веде асоціальний спосіб життя - постійно п'є і не працює. Інформацію про це патрульні передали співробітникам ювенальної превенції. Горе-матір доставили з дитиною в райвідділ, куди направили і співробітників соціальних служб. Саме вони вирішуватимуть подальшу долю малюка, передає Інформатор.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X