Відпустка судді у день розгляду справи: чому затягується справа Шпаків?

02.12.2019 12:09

Розгляд справи стосовно сумнозвісної родини Шпаків, який мав відбутися 28 листопада, перенесли через відпустку судді. Дата нового слухання справи наразі невідома.

 

Активісти влаштували акцію під будинком Шпаків
Фото: СтопКор

 

Протягом тижня активісти проводили численні акції, щоб привернути увагу до голосних схем одіозних Шпаків. Серед гасел – «Шпаків у клітку», «Не робіть з держави годівницю», «Шпаки, поверніть награбоване державі», «Досить затягувати справу».

 

Фото: СтопКор

 

Як зазначалося раніше, суди у справі сумнозвісної родини переносились. Річ у тому, що суддя в цій справі дуже одіозний – Володимир Миколайович Карабань. Він за часів Януковича прославився тим, що виконував політичні замовлення і був одним із суддів, які ухвалювали рішення проти євромайданівців. На нього завели декілька десятків дисциплінарних проваджень, але за паном суддею є, ймовірно, хтось при владі й сьогодні. Цікаво, що справу мав розглядати той самий суддя, який «за збігом обставин» пішов у відпустку прямо у день засідання.

Нагадаємо, колишніх керівників ДПАТ «Украгролізинг» Миколу та Василя Шпаків звинувачують у привласненні, розтраті та заволодінні майном шляхом зловживання службовим становищем. Масштаби "сімейного підряду" просто вражають: згідно з висновками ревізії Державної фінансової інспекції України, порушення господарської діяльності підприємства призвели до збитків у сумі понад 350 мільйонів гривень тільки за кілька останніх років.
Продовжуємо слідкувати за цією  історією. Чекайте нових подробиць.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини