Відпустив наркодилера з “Хімпрому” і тікає від журналістів: чому київський суддя Карабань уникає преси?

30.09.2019 20:34

Судив активістів Євромайдану і відпустив з-під варти члена наркокартелю. Такий послужний список у судді Печерського суду Києва Володимира Карабаня.Тепер служитель Феміди уникає уваги журналістів, які хотіли отримати від судді пояснення, чому він відпустив небезпечного наркоділка. 

Служитель Феміди уникає уваги журналістів

«Карабань не лише не дає коментарі на камеру, а й спеціально раніше закрив судове засідання, щоб втекти від нашої знімальної групи», – передає з Печерського суду Києва журналістка «СтопКору» Наталія Дігтяр.

Днями суддя Карабань змінив міру запобіжного заходу для одного з членів транснаціонального наркокартелю – наркоділка Овсепяна. Його відпустили під домашній арешт, хоча фігурантам таких справ призначають заставу у щонайменше 60 мільйонів гривень. Журналістам «СтопКору» вдалось з'ясувати, що ватажки наркобанди досі перебувають у розшуку. За інформацією інсайдерів, організатори групи нібито намагаються впливати на суддів, щоб витягнути своїх подільників.

Скандальний суддя спеціально раніше закрив судове засідання, щоб втекти від журналістів

Зазначимо, що 27 вересня цього року СБУ затримала чергового фігуранта резонансної гучної справи.

«СБУ завдала чергового «удару» по транснаціональному наркоугрупованню «Хімпром», затримавши одного з активних членів «силового блоку» злочинної організації.

Правоохоронці «взяли бойовика» у пункті пропуску «Каланчак» на адміністративному кордоні з тимчасово анексованим Кримом», – йшлося у повідомленні.

Нагадаємо, що транснаціональне угруповання, у лавах якого громадяни Росії, протягом чотирьох років продавало наркотики через інтернет-сайти та чат-боти в «Telegram». Гроші, зароблені злочинним шляхом, торговці інвестували в нерухомість та бізнес по всьому світу. Йдеться про десятки мільйонів доларів.

Злочинна організація відома як «Хімпром». Вона нараховувала близько 1000 осіб. Переважна більшість – громадяни РФ.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X