The Economist: Масова вакцинація українців почнеться не раніше 2023 року

Україна не матиме широкого доступу до вакцини від коронавірусу до 2023 року. Про це йдеться в дослідженні аналітичного підрозділу видання "The Economist", передає "Радіо Свобода".

Vakcynaciya
Фото: Укрінформ

За підрахунками аналітиків, найбільш пізній доступ до вакцини разом з Україною матимуть понад 85 країн. Здебільшого вони розташовані на Африканському континенті.

Найшвидше вакцина стане доступною в країнах Європи, США, Сінгапурі, Об’єднаних Арабських Еміратах та Гонконзі. Очікується, що широка вакцинація відбудеться там до кінця 2021 року.

Аналітики робили свої прогнози на основі угод про постачання, обмеженості виробництва, невпевненості у вакцинах, чисельності населення та доступності медичних працівників. Дані також коригуються аналітиками з урахуванням конкретних умов на місцях.

Нагадаємо, 25 січня президент України Володимир Зеленський заявив, що вакцинація від COVID-19 почнеться в лютому, коли Україна отримає перший мільйон доз вакцин.

У ВООЗ також заявляли, що вакцини від коронавірусу вистачить на всіх, однак наразі існує реальна небезпека, що найближчим часом бідні країни її не отримають.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Україні зафіксовано майже 3 800 нових випадків COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини