Відома компанія почала блокувати свої смартфони в окупованому Криму

У регіонах та країнах, які потрапили під західні санкції почали з'являтися повідомлення про блокування смартфонів Xiaomi. Мова йде про окупований РФ Крим, а також Кубу, Іран, Сирію, Північну Корею та Судан.

Blokuvannya smartfonu
Xiaomi почала блокувати свої смартфони в окупованому Криму Фото: investigator.org.ua

Експортна політика Xiaomi забороняє продаж смартфонів у згаданих вище регіонах. Очевидно, що Xiaomi таким чином почала боротьбу з нелегально ввезеною продукцією, передає "XDA-developers".

Так, користувачі смартфонів публікують в соцмережах повідолення про те, що на екранах їхніх смартфонів з'являється попередження "політика Xiaomi не дозволяє продаж або надання продукту на вказаній території". Однак зараз відключені не всі користуваці на вказаних територіях, а лише їхня частина.

"Після кількох днів використання користувачі в цих регіонах не мають доступу до своїх телефонів, і вони бачать таке повідомлення на екрані блокування", - пише видання.

Відзначимо, що міжнародна спільнота не визнає незаконну анексію Криму РФ. Навіть країни-союзники Росії. Україна в цьому році створила Платформу по деокупації Криму.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Кабмін України пропонує запровадити нові санкції проти Росії. Цього разу через будівництво Керченського мосту та руйнування парків у Севастополі тимчасово окупованого півострова.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини