Відома англійська компанія, перебуваючи під слідством, працювала на українську партію

Приватна англійська компанія Cambridge Analytica, яка опинилася у центрі скандалу через використання персональних даних людей для впливу на вибори в США 2016 року, працювала на українську партію у 2017 році.

При цьому компанія перебувала під слідством у так званій справі спецпрокурора США Роберта Мюллера про втручання в ті самі американські вибори.

Про роботу на українську партію заявила колишня співробітниця компанії Брітані Кайзер, передає "Букви" посилаючись на британське видання "The Guardian".

Документи про діяльність Cambridge Analytica стали публікувати з нового року на анонімному акаунті в Twitter під назвою HindsightFiles з посиланнями на матеріали про вибори в Малайзії, Кенії та Бразилії. Кайзер надала документи з електронної пошти і жорстких дисків, а деякі передала в парламент у квітні 2018 року.

"Неопубліковані документи містять матеріали, які свідчать про те, що компанія працювала на політичну партію в Україні у 2017 році, навіть перебуваючи під слідством в рамках запиту Мюллера", – зазначила Кайзер.

  • Раніше компанія Facebook запустила новий інструмент, який дозволить користувачам відв'язати від свого профілю дані, які передали соціальній мережі сторонні сайти і сервіси.
  • Влада Великобританії оштрафувала компанію Facebook на максимальну суму (644 тис. доларів) за витік особистих даних користувачів і некоректну поведінку під час скандалу з компанією Cambridge Analytica.
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини