Відмивали понад 20 мільярдів гривень щороку: на Львівщині правоохоронці викрили конвертцентр (фото)

17.12.2020 10:18

Прокуратура Львівської області спільно зі Службою безпеки України зупинили роботу одного з найбільших конвертцентрів країни, щорічний оборот якого був понад 20 мільярдів гривень.

konvercent lvov
Фото: Facebook Ірина Венедіктова

Про це повідомила генпрокурор України Ірина Венедиктова на своїй сторінці у Facebook.

"Львівська обласна прокуратура спільно з ГУ СБУ в Львівській області припинили незаконну діяльність масштабного конвертаційного центру. До нього входило понад 70 фіктивних підприємств, зареєстрованих в кількох областях України. Тільки протягом 2020 року шляхом підробки документів та їх використання, а також за рахунок так званих «скруток» ПДВ вони проконвертували грошові кошти в сумі близько 20 млрд гривень", - йдеться у повідомленні.

Протиправну діяльність конвертцентру правоохоронці Львівщини документували з вересня. В ході проведення 31 обшуку на території кількох областей виявлено та вилучено готівки на близько 60 млн грн, зокрема майже 1 млн доларів США, фунти стерлінгів, шекелі та іншу валюту. Крім цього бухгалтерські документи підприємств, печатки, комп'ютерну техніку, мобільні телефони та інше майно.

konvercent lvov
Фото: Facebook Ірина Венедіктова

На причетність до схеми надання послуг з ухилення від сплати податків перевіряються колишні співробітники податкової служби.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, на Одещині легковик влетів у дерево, двоє людей загинули.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини