Відморозились: у міськраді Ірпеня не поспішають розв’язувати проблему з відсутністю тепла у ЖК «Алфавіт»

09.10.2019 14:00

В опалювальній пастці опинились жителі однієї з новобудов Ірпеня. Будівельна компанія так і не розрахувалась за оренду з ТОВ «Пері Україна», заборгувавши майже 10 мільйонів гривень та віддавши під заставу нежитлові приміщення, зокрема й котельню, яка забезпечує теплом житловий комплекс «Алфавіт». З чиєї вини сотні сімей ризикують взимку замерзнути у своїх оселях? Дивіться у сюжеті Марії Гураль.

Щоб не залишати квартири, а ще садочок та школу без тепла, компанія «Пері Україна» пропонує свій варіант розв’язання цього питання та звертається до міської ради.

«Вони запропонували нам викупити цю котельню, але в міста таких грошей немає», – повідомила заступник голови Ірпінської міської ради Марія Попруга.

Про цю проблему в місцевій раді знають вже понад пів року, та схоже, що вирішувати там її навіть не збираються. Подібна пропозиція надійшла й до голови місцевого ОСББ, але там зголоситися на таку пропозицію просто не можуть.

«ОСББ не закупляє ні тепло, ні гарячу воду. У нас прямі договори із кожним власником, власник уклав договори з організацією-постачальником стосовно постачання тепла і води», – стверджує голова правління ОСББ «Алфавіт» Валентин Тищенко.

Цю котельню віддали під заставу

Оскільки опалювальне обладнання, що розташоване в приміщенні, належить «Ірпіньтеплопостач», журналісти «СтопКору» дізнались і їхнє бачення розв’язання цієї проблеми. Адже ТОВ «Пері Україна» готове продати приміщення цій компанії.

«Ми готові платити оренду за ці приміщення, конструктивно працювати в цьому напрямку і, можливо, надалі викупити це приміщення за ринковою ціною», – запевнив директор ТОВ «Ірпіньтеплопостач» Олексій Пєший.

Опинитися в такій ситуації може кожен. Тож, щоб не стати жертвою аферистів, уважно ознайомтеся з діяльністю будівельних фірм. Постраждати можуть і компанії, що співпрацюють з недобросовісними забудовниками.

«СтопКор» продовжить уважно стежити за розвитком подій в Ірпені.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X