Відкриття КПВВ на Донбасі: як працюватимуть

09.06.2020 10:25

У середу, 10 червня, відновлюють роботу пункти пропуску на  лінії розмежування в Донбасі. Їх було закрито через запроваджений в Україні коронавірусний карантин

Пропуск громадян і транспорту проводитиметься щоденно з 11:00 до 14:00. Автомобілі зможуть перетнути лінію розмежування у КПВВ "Мар'їнка" (дорожній коридор "Донецьк-Курахове"), пішоходи – через КПВВ "Станиця Луганська" (дорожній коридор "Станиця Луганська-Щастя-Новоайдар").

Водночас, відкриття пунктів пропуску не означатиме скасування санітарно-епідемічних вимог для профілактики COVID-19. Так:

- Під час в'їзду на підконтрольну Україні територію громадянам вимірюватимуться температуру;

- Особи, які перетинають лінію розмежування, мають бути у масці або респіраторі та дотримуватися соціальної дистанції 1,5 м, з урахуванням нанесеної розмітки;

- Громадяни повинні дати згоду на обов'язкову самоізоляцію з використанням єдиного електронного сервісу "Дій вдома" або обсервацію.

Від цієї вимоги звільнятимуться абітурієнти з тимчасово окупованих територій, які їдуть на зовнішнє незалежне оцінювання, та їх супроводжуючі (при пред'явлені сертифікату та запрошення-перепустки). А також люди, які мають соціально-гуманітарні причини для перетину лінії розмежування (при наданні відповідних підтверджуючих документів).

Пропуск цієї категорії подорожуючих також здійснюватиметься у пріоритетному порядку. Решти громадян – після оформлення представників пріоритетної категорії.

"Просимо враховувати дану інформацію при плануванні своїх поїздок"  – додали у штабі ООС.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини