Відділ продажу в Ізраїлі, а вся інформація івритом: у Києві зводять черговий довгобуд

05.01.2021 17:04

Активісти ГО «Стоп корупції» виявили чергове незаконне будівництво. Звести висотку у понад 20 поверхів можуть біля скверу «Слава танкістам» перед будівлею «Преса України». Інформація про житловий комплекс "50th Avenue" почала з'являтися на різних сайтах нерухомості ще у квітні.

nezakonni zabudovi kieva 1
Фото: СтопКор

І, як не дивно, забудовник знову не зважає на Генплан, згідно з яким ділянка, на якій почали будівництво, належить до території зелених насаджень загального користування. Саме через це було відмовлено у наданні містобудівних умов та обмежень і дозволу на будівництво.

Ділянка площею 0,31 га, на якій заплановане будівництво, Київрада спочатку передала в оренду, а потім продала ТОВ «Рінко» у 2004 році за 2,5 млн грн. Згодом у 2007 році Київрада скасувала ці рішення. Але фірма повертати ділянку не збиралася – у тому ж 2007 році «Рінко» внесло 0,31 га у статутний фонд ТОВ «Шулявська», яке потім через суд добилося визнання за ним права власності на ділянку.

nezakonni zabudovi kieva 3
Фото: СтопКор

А вже у червні 2018 року ТОВ «Шулявська» за договором суперфіцію передала право забудови цієї ділянки «Житлово-будівельному кооперативу «Ексон Прем’єр Шулявська».

Як розповідає правозахисник ГО «Стоп корупції» Максим Томілов, відділ продажу цього будівництва перебуває лише у містечку в Ізраїлі.

«Сайт створений івритом та розрахований на місцеве населення. Я вважаю, що завдяки таким забудовникам ми втрачаємо довіру іноземних інвесторів, адже дивлячись на сумнівну забудову, можна зробити висновок, що цей ЖК буде недобудований», - каже Максим Томілов.

Як має виглядати будівля та скільки точно поверхів має бути, незрозуміло. Адже паспорта об'єкта немає.

nezakonni zabudovi kieva 2
Фото: СтопКор

Також відомо, що по цій ділянці будівництва відкрита кримінальна справа. Однак, деталі невідомі. Наразі правозахисники надіслали відповідний запит у поліцію аби дізнатися, на якому етапі розслідування.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини