Від ускладнень коронавірусу помер екснардеп Звягільський

Екснардеп Юхим Звягільський помер після того, як він у важкому стані перебував у лікарні. Звягільський помер у віці 88 років.

Yukhym Zvyahilʹsʹkyy
Екснардеп Юхим Звягільський Фото: RFE/RL

Про це повідомила адвокат Тетяна Зелькіна у Facebook.

"Він був дуже сильним. П'ять днів тому, коли я дізналася, що він потрапив до реанімації, ситуація була критична. Але він боровся. І вже здавалося, що у нього все вийде. Але, ні", - повідомила вона.

Про смерть колишнього народного депутата також написав екснардеп Ігор Мосійчук.

"Декілька годин тому в інституті сердця від ускладнень спричинених COVID-19 на 88 році життя помер Юхи́м Леоні́дович Звягі́льський — український політичний та громадський діяч, народний депутат України 1-го, 2-го, 3-го, 4-го, 5-го, 6-го, 7-го та 8-го скликань, Герой України, виконувач обов'язків прем'єр-міністра України з вересня 1993 по липень 1994 року, кандидат технічних наук, професор", - повідомив у Facebook Мосійчук.

Для довідки, Звягільський був народним депутатом 1-8 скликань, виконував обов'язки прем'єрміністра України з вересня 1993 по липень 1994 року, кандидат технічних наук. Один зі співзасновників та колишній член Партії регіонів. Із 1979 року був директором шахти імені Засядька.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, вакцинована народна депутатка від партії "Голос" Олександра Устінова захворіла на коронавірус. Зазначається, що про хворобу вона дізналась лише тоді, коли здала ПЛР-тест.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини