«Від перестановки ліжок бордель прибутковішим не стане», – політолог про ротації в міністерстві Милованова

Аграрний сектор і промисловість – саме ці два вектори об’єднаного Мінекономрозвитку сьогодні в центрі уваги ЗМІ. Їх просять відокремити від міністерства. Як очільнику «оптимізованого» відомства Милованову вдалось у короткий термін розвалити два потужні напрямки? Та чи врятує українську економіку чергова реорганізація? Спробувала розібратись Алла Легеза.

Через вкрай погані показники промислового виробництва депутати вимагають забрати в Мінекономрозвитку однойменний директорат і відновити роботу реорганізованого колись Міністерства промисловості.

«Якщо ми не зробимо цього, якщо ми дозволимо й надалі падати експорту, падати обсягу промислового виробництва, то таке питання і слово як «торгівля» в назві нашого Міністерства розвитку економіки й сільського господарства можна буде замінити на слово «імпорт». Обсяги промислового виробництва скоротилися щонайменше на 8,5%, і ця динаміка є, на жаль, вкрай негативною», – наголошує голова комітету ВР з питань економічного розвитку, представник фракції «Слуга народу» Дмитро Наталуха.

В агросекторі ситуація не краща. Як стверджують аграрії, крім хаосу з перепризначенням керівників держпідприємств без офіційних конкурсів та недопрацьованої земельної реформи – жодних змін.

Через брак уваги до сільського господарства аграрії вимагають відокремити від об’єднаного міністерства й МінАПК, збираючи підписи під петицією до Зеленського.

"Міністерство бореться не за оптимізацію економіки, а за кришування", - політолог Дмитро Співак

«Що стосується «розділяти й володарювати», так ось у цьому ж і вся суть. Міністерство бореться не за оптимізацію економіки, а за те, хто буде кришувати які корпорації. Невже це незрозуміло? Є певні заклади, в яких давно не варто змінювати ліжка, потрібно змінювати дівчат. Від перестановки ліжок в цьому закладі прибутку більше не буде», – прокоментував ситуацію політичний експерт Дмитро Співак.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини