Від Кіровоградщини до Єгипту: де відпочивали українські нардепи

03.09.2020 11:13

Кропивницький чи Шарм-еш-Шейх, Одеса чи Мальдіви: карантинні обмеження та економічна «коронакриза» змусила багатьох українців відмовитися від традиційних місць літнього відпочинку. Де провели свою відпустку народні обранці? Хто підтримав вітчизняний «зелений» туризм, а хто ніжився на закордонних пляжах? Поцікавилась у парламентарів Любов Данча.

«Слуга народу» Віталій Безгін цього літа лишився без відпочинку: на носі – місцеві вибори, і нардеп майже весь час пропрацював на округах. Лише два вільних дні були й у Сергія Гривка, їх він витратив на сплав байдаркою річкою Снов на Чернігівщині.

Їхній колега за фракцією Микита Потураєв запевняє: чудово відпочити можна й на Кіровоградщині. «Ви не уявляєте красу Світловодська, там є й водосховище, й ліси. Там дуже багато цікавого і дуже мало інвестицій», – стверджує парламентар. Утім, згодом зізнається: за кордоном улітку теж побував, провів тиждень у Шарм-еш-Шейху. Хоча від улюбленого дайвінгу довелося відмовитись.

Poturaev
Пан Потураєв нахвалює краєвиди Кіровоградщини, але відпочивав у Єгипті Фото: СтопКор

Олексій Гончаренко з «Європейської солідарності» теж відпочивав на морі, але на Чорному – у рідній Одесі.

Прихильником бюджетного відпочинку є й Ярослав Юрчишин з «Голосу». Каже, що замість перельотів подорожує до Європи власною автівкою – так дешевше. А цього року взагалі вклався у суму не більше 1500 доларів.

А от Олександр Качура з «СН» відвідав Мальдіви. Проте не ті, що в Індійському океані, а Чернігівські.

Утім, за словами членкині фракції «Голос» Інни Совсун, яка п’ять днів провела у Туреччині, насправді багато нардепів таки провели відпустку на закордонних курортах – просто не всі готові у цьому зізнатись на камеру.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини