Від 7 до 12: екс-регіоналу Пехову «світить» ув’язнення за привласнення чужих авто

30.04.2019 11:35

Про розкішне життя та рейдерство цієї парочки знає, без перебільшення, вся країна. Та, вочевидь, заможна казка Лесі Софієнко і Володимира Пехова добігає кінця. Чому екс-регіонал Пехов переховується від поліції та який вирок йому загрожує – дивіться в новому сюжеті Альони Середи.

Ця пара неодноразово ставала героями розслідувань «СтопКору»: він – екс-регіонал, вона – в минулому дружина кримінального авторитета та поплічниця колишнього міністра продовольства Миколи Присяжнюка. І в парі дерибанити агропідприємства та привласнювати державну землю їм було куди простіше.

Втім, зараз пану Володимиру загрожує ув’язнення, адже за протиправне заволодіння транспортним засобом законом передбачено позбавлення волі строком від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Через «бідність» безробітний екс-депутат Володимир Пехов вiддав елітну автівку, щоб заплатити за утримання породистого скакуна, якого подарував своiй дружинi. Нагадаємо, дорогоцінна конячка коштує під 190 тисяч доларів, а утримування тварини в елітній стайні обходиться приблизно у 50 тисяч гривень на місяць.

Та історія, яка могла би бути комічною, стала кримінальною. Нардеп продав не свою, а чужу автівку і тепер переховується від правоохоронних органів: за даними інсайдерів, Пехов втік від правосуддя на Кіпр.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини